ENNIA (NOW I AM) ŠOKIAI

NIA (Now I am) - tai holistinė kūno, proto ir sielos šokio praktika, savyje sujungianti 52 natūralius ir kasdienius judesius su šokių, kovos menais ir gydomosiomis metodikomis. NIA  - šokio, improvizacijos, vizualizacijos ir savo vidinės jėgos treniruotė, ne tik išmankštinanti kūną, bet ir atverianti nežabotas vidines galias. Kiekvienas užsiėmimas leidžia panirti į vis skirtingą užburiančią muziką, šokio magiją, kūrybą ir saviraišką.

Tai įvairaus intensyvumo treniruotė visam kūnui šokio žingsneliu, kurioje susipina:

  • džiazo, latino, afro, Dunkan ir modernaus šokio ritmai;
  • Rytų kovos menai: taekwondo, tai chi, aikido;
  • gydomosios technikos - joga, Feldenkraiso metodas ir Aleksandro technika. 

Tai treniruotė, koncentruota į savo vidinio žvėries išleidimą pasišokti, paleisti visas nuostatas, blokus, atverti užvertas duris ir pajusti laisvę, džiaugsmą, meilę, buvimą be kaukių. NIA praktikuojama basomis, prisitaikanti prie individualių kiekvieno poreikių ir gebėjimų, todėl tinka visiems.NIA - kaip šokoladas, negali jos paaiškinti, bet ją būtina pabandyti!

Užsiėmimą ves Laura Gaučytė: „Visą gyvenimą šokis buvo mano pagrindinis variklis, mano energija ir jėga, kol gyvenimas atvedė iki NIA praktikos. Šiandien esu sertifikuota NIA trenerė, žinių nuolat besisemianti iš mokytojų užsienyje. Kol atradau NIA, teko išbandyti daugybę šokio stilių, sporto, dvasinių praktikų, bet nuolatinės įvairovės poreikį ir vidinę laisvę, džiaugsmą radau būtent šioje technikoje. Esu Ajurvedos Akademijos studentė, sveiko gyvenimo ir dvasinės kultūros puoselėtoja ir kelionių dizainerė. Šiandien apjungusi gyvenime dvi didžiausias aistras, šokį ir keliones, dalinuosi patirtimi su kitais.“

 
Grįžti atgal