ENFENGŠUI DIRBTUVĖS | ką apie tave kalba tavo namai?

Mūsų namai – mūsų veidrodis. Jie, kaip astrologinė korta, gali apie mus pasakyti labai daug. Perpratę subtiliuosius erdvės kūrimo dėsnius, galime daryti įtaką savo gyvenimo pokyčiams, augti ir siekti savo tikslų, tapti sveikesni ir kurti darnius santykius.

Kviečiame Jus į dirbtuves, kuriose pažinsite savo namus kaip gyvą organizmą ir išmoksite po truputį juos prisijaukinti. Šiose dirbtuvėse Jūs:

  • išgirsite apie tai, kas yra subtilusis erdvės kūrimo menas fengšui;
  • sužinosite bazinius fengšui principus, kurie taikomi kuriant darnią erdvę;
  • praktiškai analizuosime kiekvieno iš Jūsų namų išplanavimą, nustatysime stipriąsias ir silpnąsias namų puses;
  • aptarsime priemones, kurios padės sustiprinti stipriąsias ir neutralizuoti silpnąsias Jūsų namų puses, sukurti namuose palankią atmosferą.

Dalyvauti mokymuose specialaus pasiruošimo nereikia, čia gausite bazines žinias, kaip galite keisti savo namus ir tuo pačiu pasukti savo gyvenimą Jums palankiu keliu. Su savimi turėkite:

  • savo namų planą su baldų išdėstymu (gali būti ir pieštas ranka)
  • sklypo planą (jei tai namas)
  • keletą savo namų erdvių nuotraukų

Dirbtuves ves Živilė Stasiūnė, fengšui praktikė ir interjero dizainerė, straipsnių autorė, vedanti harmoningų namų dirbtuves. Živilė jau daugiau nei 15 metų kuria nterjerus, puoselėdama holistinį požiūrį į erdvės kūrimą. Jos nuomone, graži ir praktiška erdvė nėra pakankama, kad sukurti namai būtų jaukūs ir įkvepiantys. „Visada norėjau prisiliesti ne tik prie namų estetikos, bet ir jų palankios atmosferos. Todėl akademines žinias pildau subtilios erdvės kūrimo disciplinomis. Kuriu erdves, kuriose susitinka estetinis dizainas ir energetinė pusiausvyra. Interjeruose visuomet integruoju natūraliais gamtos dėsniais paremtus fengšui principus. Esu stipri gyvų, kvėpuojančių ir palaikančių erdvių kūrime, kuriose mano klientai gali jaustis sveiki, augti ir klestėti, kurti harmoningus santykius ir jausti įkvėpimą. Užsiimu Tai Či, studijuoju neišsemiamus Dao lobynus ir iš jo išplaukiančias disciplinas: kinų mediciną, 8 gyvenimo kolonų astrologiją (Bazi), o giliausiai neriu į fengšui subtilybes.“
Grįžti atgal