ENMuilo gamyba

Ar kada prieš perkant muilą, susidomėjote, kokia jo sudėtis, kiek jame cheminių medžiagų? Labiausiai organizmą veikia gausiai naudojamos asmeninės higienos priemonės, kuriose esančios kenksmingos medžiagos iš organizmo niekur nedingsta, o atvirkščiai, „kaupiasi“ jame. Mes jums siūlome išbandyti šį, šiek tiek laiko ir kantrybės reikalaujantį, natūralaus muilo gaminimo ritualą. Jau nuo neatmenamų laikų žmonės kūno švarinimui naudoja muilus. Pasakojama, kad prie Sapo kalno papėdėje tryškusio šaltinio moterys skalbdavo kažin kokia gličia putojančia mase. Tai buvo pirmasis muilas. Pamažu žmonės įspėjo jo paslaptį: jis susidarydavo iš taukų, išsilydžiusių per aukojimus kalno viršūnėje, kurie sureaguodavo su ugnikalnio išmestais ir nugulusiais kalno pašlaitę pelenais. Kassyk žmonės vis daugiau atrasdavo naujų būdų ir galimybių, kaip pagaminti kuo švelnesnį, kvapnesnį ir išvaizdesnį muilą. Visa tai jau dvelkia alchemija, mistika, paslaptimi. Kame gi slypi tas paslaptingumas? Ogi aliejų įvairovėje ir skirtingu poveikiu odai, jo proporcijose su kitomis medžiagomis ir vandeniu. Kaip ir kiekvienas senasis amatas, muilo gaminimas turėjo savas tradicijas skirtinguose žemės regionuose, kurios palaipsniui nuklydo tik į pramoninkų rankas. Užsiėmimo metu jūs išmoksite pasigaminti muiliuką, sukursite jo receptą, apdovanosite jį magiškais kvapais, nudažysite natūraliais dažais ir supakuosite jį dovanai. Susikursite savo unikalų muilą arba tiesiog nustebinsite savo artimą kvepiančia staigmenėle! Užsiėmimo metu kiekvienas dalyvis pasigamins po 80 gramų muilo.

Užsiėmimą veda Inga Semionova. Inga - patyrusi savo srities profesionalė, išmananti natūralios kosmetikos gamybos principus, besidominti sveiku gyvenimo būdu, alternatyvia – natūralia gyvensena. Baigė muilo ir žvakių gamybos mokymus Europoje. Natūralios - valgomos kosmetikos gamyboje naudoja tik aukštos kokybės priemones, mėgsta eksperimentuoti formomis ir žaisti spalvomis. 

Pastaba: Užsiėmimo metu naudosime eterinius aliejus, tad jei esate kam nors alergiški, prašome apie tai mus iš anksto informuoti.
Grįžti atgal