ENKaoshikii šokio terapija

Kaoshikii - šokis, praplečiantis sąmonę ir harmonizuojantis pasąmonę. Skirtas viso organizmo gydymui ir psicho-dvasiniam progresui. Jis buvo sukurtas Šri Šri Anandamurčio 1978 metais. Šis šokis - ne tik fiziniai judesiai, bet ir nuostabus vaistas nuo 22 ligų ir skatina ilgaamžiškumą. Kaoshikii naudingas visam kūnui. Jis padeda išlaikyti nugaros lankstumą, pašalina nereikalingus riebalus ir užtikrina moterims reguliarias menstruacijas. Mažindamas skausmus, jis gerokai palengvina gimdymus. Jį galima praktikuoti net menstruacijų metu ir iki pat šeštojo nėštumo mėnesio.

Kaoshikii stimuliuoja širdį ir kraujo apytakos sistemą, daro lanksčius kelių, dubens, nugaros ir pečių sąnarius. Todėl Kaoshikii yra ypatingai veiksminga priemonė sveikatos palaikymui - ypatingai moterims, nes jis vysto jėgą, lankstumą ir ištvermę, ir dėka jo stimuliuojančio poveikio nugarai bei nervų sistemai, jis sustiprina ir paaštrina intelektą.

Po Kaušiki šokio sesijos, nusiraminimui, vyks neilgas Mėnulio kvėpavimas moteriškai energijai palaikyti. Ratą vainikuos arbatos ceremonija - aptarimas.

Užsiėmimą veda Inga Semionova. Inga - patyrusi savo srities profesionalė, išmananti natūralios kosmetikos gamybos principus, besidominti sveiku gyvenimo būdu, alternatyvia – natūralia gyvensena. Baigė muilo ir žvakių gamybos mokymus Europoje. Natūralios - valgomos kosmetikos gamyboje naudoja tik aukštos kokybės priemones, mėgsta eksperimentuoti formomis ir žaisti spalvomis. 
Grįžti atgal