ENMolio meditacija

Dauguma mūsų esame girdėję apie meditacijos naudą emocinės sveikatos puoselėjimui, tačiau bandžiusieji medituoti dažnai susiduria su įvairiais sunkumais. Juk nelengva staiga sustabdyti savo protą, kuris šiuolaikinėje visuomenėje priverstas visą laiką be sustojimo dirbti, stresuoti, rūpintis. Kūryba gali būti malonus bei nesunkus kelias pasiekti meditacines būsenas, išsivaduoti nuo kasdieninių rūpesčių, atprasti nuo minčių klaidžiojimo po praeitį bei ateities įvykių projektavimo.

Kviečiame Jus pažvelgti i keramikos meną kitaip, patirti tai pasitelkiant sąmoningumo meditaciją. Užsiėmimo metu bus akcentuojamas žmogaus ir gamtos ryšys, siekiama pažadinti savo kūrybinę energiją per molio prizmę ir žemiškus jutiminius potyrius. Kūrybos procesas - tai meditacija, kurios metu mokysimės susilieti su dabarties akimirka, taip ugdant sąmoningumo bei streso valdymo įgūdžius. Užsiėmimo metu susipažinsite su molio medžiaga, kaip gamtos - žemės dalimi, kūrybinį procesą išmoksite pasitelkti kokybiško išgyvenimo įsisąmoninimui. Didžiąją savo gyvenimo dalį esame nesąmoningi, klaidžiojame mintimis ir nemokame išgyventi dabarties momento. Čia galėsime liautis mąstę apie gyvenimą, nustoti tyrinėti bei kritikuoti save ir kitus, galėsime iš tikrųjų pastebėti, koks puikus ir vertingas jausmas yra būti šioje akimirkoje, su gamta ir jos dalimi - moliu.

Eglė Petravičiūtė - menininkė, užsiimanti meditatyvia keramika bei tapyba, savo kūrybą pristatanti Eglu vardu. Nuo pat vaikystės Eglė domėjosi tradiciniais menais ir su laiku atrado, kaip kūrybos procesas gali mums padėti sulėtinti įsibėgėjusį gyvenimo tempą, atrasti vidinę ramybę ir tapti laimingesniais.
Grįžti atgal