ENSmilkalų gamyba

Smilkalai – kvapiosios medžiagos, kurios smilkdamos skleidžia aromatą. Naudojami daugelyje religinių apeigų, taip pat medicininiais, estetiniais tikslais. Žmonės jau tūkstančius metų žino, kaip išgauti aromatus iš kvapių dervų, medienos gabalėlių, žolių, šaknų, žievės, sėklų ir žiedų.

Smilkalai naudojami šventyklose, ritualų ir ceremonijų, meditacijų metu, kai kur jie neatsiejami nuo laidojimo ritualų ir medicininės praktikos. Buityje naudojami sureguliuoti fizinius ir emocinius sutrikimus, pajusti tiesiog pasitenkinimą nuo malonaus aromato. Nuo seno smilkalai, laikomi efektyviausia aromaterapine priemone.

Dirbtuvių metu dalyviai:

  • bus supažindinti su smilkalų atsiradimo istorija;
  • sužinos smilkalų rūšis ir gamybai naudojamas žoleles;
  • patys pagamins 3-5 vienetus konuso formos smilkalų.

 

Apie dirbtuves vedančias Renatą Kijevič ir Saulę Liatukę:

Esoteric gimė 2010 m., kuomet prasidėjo mano dvasinė kelionė. Neužilgo prie manes prisijungė mano Sielos sesė - Saulė, kartu pradėjome kurti ir burti. Mums patinka saviraiška per drabužių kūrybą, dirbtuves, meditaciją ir jogą. Mes mylime gamtą, mišką, dvasinio pobūdžio susibūrimus, Open Air ir psichodelinius festivalius, kurių metu galime pasidalinti savo žiniomis ir įgūdžiais. Mes siūlome nemokamas dirbtuves, Ajurvedinius masažus, Jogą, rankų darbo drabužius ir aksesuarus iš natūralių medžiagų, tokių kaip kanapės pluoštas, vilna, šilkas ir medvilnė.
Grįžti atgal