ENKamanių šilelis (koncertas)

Kamanių šilelis (įkurta 2011 m.)- muzikinis dviejų jaunų teatro studentų duetas, jau penketą metų koncertuojantis Lietuvoje ir už jos ribų bei subūręs gana gausų ratą šviesių bendraminčių, kurie eitų kartu į kalnus dainuodami tą pačią melodiją. Scenoje matome du žmones, o girdime mažiausiai keturis, dainuojančius dviem balsais, grojančius gitaromis, būgnais, klavišais, įvairiausia perkusija, ukulėlėmis, kartais - net pučiamaisiais instrumentais, popieriumi ar vandeniu. kamanių šilelis groja muziką, kuri ne visada dera prie jų pavadinimo ir eksperimentuoja įvairiausiais stiliais - maišo pasaulio folk muzikos bei viduramžių estetiką su septyniasdešimtųjų dvasia pridėję mūsų amžiaus elektroninių užuominų. Gyvenime jie - šeima, o scenoje - šeima kartu su klausytoju. Gyvenime jie kuria, o scenoje gyvena.

Vilniečiai Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas yra šeima, kartu jau įrašė du albumus (pirmasis - VISKAS TEKA - pasirodė 2014 m.). Po trejų metų pasirodęs albumas NAMAI - įstabus, skaidrus, stiprus ir labai gražus kūrinys, poezija muzikoje, muzika poezijoje, neveidmainiška, dainuojama lietuviškai.

Daugiau informacijos ir dainų pasiklausymui: http://www.radikaliai.lt/garsas-sound/4002-viskas-ka-turiu-esi-tu-meile-ir-muzika-grupes-kamaniu-silelis-albume-namai-2017
Grįžti atgal