ENBraziliškas Zouk

Braziliškas Zouk [ zūk ] - vienas sparčiausiai populiarėjančių porinių šokių pasaulyje. Šiame šokyje matomas braziliškas jausmingumas ir aistra, afrikietiškas laisvės pojūtis. Tai itin malonus šokis, kuris įtraukia, užburia, išlaisvina kūną, protą, sielą ir vaizduotę, visapusiškai lavina. Zouk šokį sudėtinga trumpai apibūdinti - jį reikia išbandyti ir grožėtis visomis spalvomis ir skoniais.

Zouk šokio šaknys slypi visiems žinomoje Lambadoje. Lambada buvo greitas, aistringas, itin populiarus porinis šokis ir muzikos stilius, XXa. 9 dešimtmetyje užkariavęs viso pasaulio simpatijas. Lambada buvo šokama ratu, išsiskyrė specifiniais klubų ir galvos judesiais. Deja XX a. pabaigoje Lambados šokio ir mizikos stiliaus populiarumas sumenko dėl keleto priežasčių - tai buvo labai greitas šokis, todėl buvo galima atlikti nedaug figūrų, šokėjai greitai pavargdavo, o pačią Lambados muziką nukonkuravo nauji iš Vakarų kultūros atėję ir klubuose išpopuliarėję pelningesni muzikos stiliai.

Lambados šokis buvo įaugusęs į brazilų kraują, tad kai jie išgirdo Karibų jūros prancūzakalbėse salose skambėjusią Zouk muziką, suvokė, jog ji puikiai tinka šokti jų mėgstamą šokį. Jie pasiskolino Zouk muzikos ritmą, sulėtino, suliejo su kitais braziliškais ritmais. 

Pastaraisiais metais ypač jaučiama contemporary, hip hop, jazz, baleto įtaka Zouk šokiui. Brazilian Zouk - jaunas, veržlus, splavingas šokis, kurio bendruomenė visame pasaulyje sparčiai auga.

Braziliško Zouk pamoka bus OPEN lygio, atvira visokio lygio šokėjams!

Pamokos trukmė - net 2 valandos! 🔥 ✨ PAMOKĄ VES ✨

Raimondas Milašius - šoka Zouk nuo 2013 metų. Vienas iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo vesti Zouk pamokas. Turi daugiausia patirties Lietuvoje vedant tęstines Zouk pamokas.

✨ Po pamokos bus galima pasišokti ✨ Iki susitikimo! Bus nuostabiai gera! 🥰

Grįžti atgal