ENNatūralaus regėjimo stiprinimas

 Aiškaus Matymo Akademijos užsiėmimas apie  natūralų regėjimo stiprinimą per judesį, energetines praktikas ir akių jogą


Mūsų akių sveikata priklauso ne vien nuo įpročių, matymo įgūdžių ar naudojimosi kompiuteriu. Žmogaus baimės, nerimas dėl ateities, nenoras matyti dabarties, savų idealų ir tikslų atsisakymas gali pagreitintai iššaukti tokius regėjimo negalavimus, kaip trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas. Neužtenka vadovautis vien tik fiziniais patarimais, negana tik treniruoti akių obuolių raumenis ir stengtis sulaukti norimo rezultato. Sėkmė aplanko tik tada, kai žmogus sąmoningai nori pakoreguoti savo pasaulėžiūrą, pasaulėjautą, atsisako senų negatyvių įsitikimų ir priima į save naujus, pozityvius. Būtent tai pagerina visą jo sveikatą. O regėjimo aiškumas sugrįžta savaime, kartu su visos organizmo būklės pagėrėjimu.

Psichoenergetinėse regos lavinimo pratybose  sužinosi būdus ir priemones, kaip sustiprinti regėjimą  paprastai ir ilgam. 


Jūratė  Satja Aleškevičiūtė-Kisielė-  optometrė- iridologė, natūralios regos terapijos centro „Aiškaus Matymo Akademija“ įkūrėja. Savo pavyzdžiu liudija ir moko sveikos gyvensenos, bionergetinių praktikų , regresinės meditacijos ir hipnozės, biolokacijos, baltiškos  pasaulėjautos. Turėdama prigimtinius gebėjimus jausti energijas ir jas nukreipti tinkama linkme išgydymui, jau 20 metų dirba su žmonėmis norinčiais suvokti gilumines savo ligų priežastis ir tapti sveikais. Konsultuoja, padeda gyti ir suvokti save naudojantis psichonomika – dvasios dėsnių žinojimu ir gyvenimu pagal juos.
Grįžti atgal