ENAUTENTIŠKO RYŠIO ŽAIDIMAI

Kas tu esi, kai laikaisi savo giliausių tiesų ir troškimų, o ne priimi sprendimus, stengdamasis gyventi tobulai, pagal savo ar kitų idealus?
Kas tu esi, kai pradedi gyventi savo gyvenimą už to, kas skirstoma į gera ir bloga?
Autentiško ryšio žaidimams mes naudojame žodį „nekaltumas“, kad suteiktume tau galimybę susijungti su labiausiai laisva ir energinga buvimo būsena. Tad kviečiame tave atrasti savyje nekaltumą, kurį buvo taip natūralu jausti būnant vaiku. Buvimą, kuriame nesvarbu atrodyti gerai, kuriame žmogus yra laisvas šokti, dainuoti, verkti ir visaip kitaip reikšti tai, kas jame gyva.
Mes sukūrėme erdvę, kurioje galėtum kalbėti, ką paprastai esi linkęs pasilikti sau, kad galėtum užduoti klausimus, kurie tau išties įdomūs, ir kad pajustum gilų pasitenkinimo ir atsipalaidavimo jausmą, kuris atsiranda, kai bendrauji su kitais būdamas tikru savimi.

Komanda: Žygimantas Širvys - empatijos, meditacijos, atvirumo, santykių ir psichoterapijos entuziastas. Nojus Vaitaitis - sveikų įpročių, sąmoningumo, autentiškumo bei meilės sau skleidėjas.Justyna Vansovič - sąmoningumo, meditacijos ir empatiško bendravimo praktikė, bendruomenės "Easy Sangha" įkūrėja. Kamilė Mažvilaitė - psichologijos, empatijos mėgėja, jogos, meditacijos bei sąmoningo kvėpavimo praktikė. Mus jungia bendras tikslas kurti bendruomeniškumą, intymius ir gilius ryšius su artimaisiais ir ką tik sutiktais žmonėmis.

Mes tikime, kad visus žmones vienija bendras noras kurti artimus, nuoširdumu paremtus ryšius, tik dažnai būna nedrąsu žengti pirmą žingsnį ir atsiverti.
Patys ne kartą įsitikinome, kad šių žaidimų pagalba kurti ryšį tampa žymiai paprasčiau ir lengviau, nes jie sukuria saugią erdvę atsipalaiduoti ir būti savimi. Labai malonu po žaidimų stebėti dalyvius žibančiomis akimis ir išsilaisvinusius - išeinančius su drąsa būti savimi ir kurti intymius santykius kasdieniame gyvenime.

   
Grįžti atgal