ENDERVIŠO ŠIRDIES KELIAS

Gyvenimas vyksta čia ir dabar, kiekvieną akimirką jis reiškiasi tavo mažais ir dideliais judesiais. Kur tu būni tuo metu?

Atradau, kad didžiausia žmonijos bėda yra ta, kad mes tikime tuo, ką mąstome. Mąstymas yra nuostabus mūsų įrankis, padėjėjas, tik ne tuo atveju, kai mes jam atiduodame visą save. Iš to kyla didžiulis atskirumas ir sumaištis.

Žmogus taip apkrauna savo „galvą“, padarydamas ją atsakingą už visus gyvenimo klausimus, o ten tų atsakymų nėra, ir negali būti. Taip kiekvienoje akimirkoje visada trūksta paties svarbiausio – trūksta tavęs.

Tam, kad matytum žvaigždes, jūrą, saulę, nereikia apie jas galvoti. Tam, kad jaustum prinokusio obuolio skonį, nereikia apie jį galvoti. Tam, kad mylėtum save, nereikia apie tai galvoti.

Pasitelkdami kūną ir judesį, sufijų praktikas, pokalbius, mes bandysime priminti sau dabarties momentą, kuris pats savaime yra geriausias įmanomas nutikimas. Tai yra gijimas. Ieškosime sveiko ir natūralaus proto – širdies ryšio.

Praktiką ves Agnietė Laurinaitytė, baigusi psichologijos magistro studijas, integruotas šokio ir judesio, kūno ir judesio terapijos programas. Agnietė gilinasi į kūno psichoterapiją, kartu su vyru ir atskirai rengia retritus. Daugiau kaip pusę savo gyvenimo praktikavo meditaciją, sėmėsi išminties iš savo mylimų mokytojų Zarey ir Neeru, kol neliko klausimų. Knygos „Slaptas susitikimas“ autorė.
Grįžti atgal