ENTIKROJI SVEIKATOS ESMĖ

Esant prastai sveikatai dažnai gyvename lyg užburtame rate. Vis prastėjanti būklė verčia nerimauti dėl ateities, kankina darbo praradimo baimė, nesinori tapti našta artimiesiems, todėl vis labiau pažeidžiame savo nervų sistemą, dėl kurios sveikata dar labiau prastėja. Daugelis nežino, kaip pakeisti tokią beviltišką situaciją:

„Labai nerimauju dėl savo ligos. Kankinuosi jau daug metų, bet gydytojai nepadeda.“

„Sergu depresija ir nemiga. Nemiga mane labai išvargino. Jaudinuosi dėl savo sveikatos ir dėl to, kad neturiu darbo.“

„Ilgalaikis stresas dėl prarasto darbo išsekino nervų sistemą, sergu depresija. Noriu atrasti vidinę ramybę ir pasveikti.“

Tikriausiai esate girdėję, kad jeigu skauda kažkurią kūno vietą, to skausmo priežastis gali būti ne fizinė, o dvasinė. Netgi peršalimas nebūtinai yra dėl virusų ar kitų infekcijų. Pripažinta, kad neretai ligos kyla dėl savigraužos, nepasitikėjimo, pykčio protrūkių.

Kol žmogus neatras tvirto dvasinio pagrindo, tol jis neišvengiamai sirgs vėl ir vėl. Renginys apie sveikatą, kuri ateina su ramybe ir pilnatve, skirtas norintiems tapti laisvu, stipriu ir stresui nepaveikiu žmogumi!

Kas yra ligos? Kaip ir kur iššvaistoma energija? Psichologinės ligų pasekmės

Nuo ko prasideda tikroji sveikata? Kokias galimybes duoda Visata?

Ar yra stebuklingi vaistai? Kokie jie? Konkretūs pusiausvyros atstatymo būdai

Visatoje energiniame lygmenyje galioja dėsnis, kuris vadinamas Traukos dėsniu.

Vienodai vibruojančios energijos traukia viena kitą ir jungiasi. Kada mes neatsipalaiduojame, įsitempiame, tada gaminame įtampą. O su įtampa ateina nepasitenkinimas gyvenimu, įvairios ligos.

O kas bus, jei mes gaminsime ramybę, pusiausvyrą ir meilės jėgą? Kokia tuomet bus mūsų savijauta ir sveikata?

Paskaitą ves Robertas Karvauskas
Grįžti atgal