ENESU | meditacinė judesio ir garso praktika

Tai aktyvios ir pasyvios meditacijos sinergija. Pradedama nuo dinaminės dalies – laisvojo energetinio šokio, kuris leidžia įsikūnyti, perkelti savo dėmesį iš proto į kūną, jo judesį, pojūčius ir kvėpavimą. Taip palengva pereinama į kvėpavimo praktiką bei garso jogą, kuomet kvėpavimas sujungiamas su tam tikrais garsais, suaktyvinančiais ir harmonizuojančiais energetinius centrus. Praktika užbaigiama atsigulus, pasineriant į būgno, tibetietiškų dubenų, gongo garsų ir kitų sakralių instrumentų skambesį, nunešantį į ramybę ir gilų atsipalaidavimą.

Praktika padeda per fizines kūno, kvėpavimo bei garso praktikas švelniai, žingsnelis po žingsnelio giliai atsipalaiduoti ir panirti į savo Esatį. Tai kelionė, vedanti iš išorės į vidų – tikrąjį save. Praktika padeda pasiekti gilesnes savo sąmonės būsenas ir prisipildyti energijos, kuri yra mūsų gyvybės, sveikatos, meilės ir laimės šaltinis. Praktika, pagrįsta paprastais ir natūraliais principais, tuo pat metu yra galingas dvasios ugdymo įrankis, padedantis geriau pažinti save, sustiprinti sveikatą, pasiekti vidinį balansą.

Mokytoja - Jurgita Mazurkevičiūtė, apie 15 metų praktikuoja įvairias dvasines praktikas, 8 metus veda įvairius savęs pažinimo užsiėmimus, praktikas, seminarus.

Jurgita Alima Shakti – Moteriškumo erdvės Shakti (į)kūrėja, vedanti rytietiškų (pilvo) šokių užsiėmimus moterims, moterų dvasines kūrybines stovyklas „Moterų slėpiniai – Galios moteris“, meditacinių ir shakti šokių bei moterų rato praktikas, garso jogą; profesionali pirtininkė, vedanti pirties programas, holistines individualias pirtis, mergvakarius su baltiškais ritualais, pirties meno mokymus, einanti holistinės terapijos, savęs pažinimo keliu, dainuojanti, improvizuojanti sakraliais instrumentais – gongu, šamanišku būgnu, tibetietiškais dubenimis ir kitais. Trumpai – medituojanti, šokanti, grojanti ir dainuojanti siela, su dėkingumu švenčianti savo gimimo dieną kiekvieną dieną, nes esu čia ir galiu pažinti, patirti, išgyventi šio pasaulio grožį ir malonumą.
Grįžti atgal