ENSANTYKIŲ HARMONIZAVIMAS

Kadangi santykiai su žmonėmis daro didžiausią įtaką mūsų savijautai – Jūsų laukia teorinis-praktinis seminaras, kurio metu suprasite, kaip tuos santykius harmonizuoti, atrasti balansą, grįžti į susitaikymą, meilę ir priėmimą su artimiausiais žmonėmis.

Ieva ir Rolandas šiuo metu intensyviai mokosi iš geriausių Peru šamanų, pasitelkdami meditacijas, kvėpavimo, emocijų paleidimo ir karmos keitimo technikas bei savos realybės kūrimo įrankius, jau daugiau nei 4 m. padeda žmonėms iš esmės keisti savo gyvenimus nuolatos organizuodami ir vesdami dvasines, savęs pažinimo praktikas, kursus, seminarus ir stovyklas.

„Esame sutuoktinių pora, kuri per beveik 10 metų gyvenimo kartu praėjo įvairius išbandymus, tam, kad suvoktų didžiąją meilę ir sąjungos šventumą. Nuo neištikimybės ir skyrybų iki rojaus žemėje kartu. Šeima yra didi vertybė, labai džiaugiamės tai supratę ir suvokę, kokias dideles galimybes atveria tvari sąjunga šioje realybėje. Pasiekėme tikrai įspūdingų rezultatų: kartu mes pažinome Visatos dėsnius, išmokome juos taikyti savo realybėje, pasiekėme visišką harmoniją santykyje su savimi, vienas su kitu ir mus supančiu pasauliu. Drauge išmokome jausti savo širdį, pasitikėti pasauliu, Dievu, visa kuriančia energija ir savimi. Esame tikri, kad kiekvienas žmogus gali tai pasiekti, todėl džiaugiamės dalindamiesi ir įkvėpdami kitus kurti dievišką realybę aplink save ir savyje.“
Grįžti atgal