ENTENSEGRITY | maginiai toltekų judesiai

Tensegrity - senovės Meksikos šamanų praktinė išmintis, perduodama per magiškų judesių versiją. Šie maginiai toltekų judesiai yra nuostabi praktika, padedanti nuraminti protą ir sustabdyti vidinį dialogą. Koncentruojantis į nuoseklią tam tikrų judesių seriją, papildytą kvėpavimo elementais, bei sutelkiant dėmesį perskirstoma energetiniame kokone esanti energija. Nuolat praktikuojančiam tai suteikia galimybę sustiprinti valią, minties bei asmeninę galią, atstatyti bendrą energetiką.

Bus pristatoma viena iš Tensegrity serijų, 12 maginių judesių praktika, skirta sprendimų priėmimo centrui sustiprinti, kuri per vidinio dialogo sustabdymą ir energijos sukaupimą atgaivina kūną, sustiprina valią, minties galią, nukreipiant energinius srautus į gyvybinius centrus. Ši 12 maginių judesių seka praktikuojančiam gali padėti lengviau priimti sprendimus, nusiraminti ir susitelkti esant sudėtingoms situacijoms.

Širdies centro meditacija

Širdies čakros meditacija - stebuklingas potyris, visaapimantis meilės ir susiliejimo jausmas. Muzikos ritmu visomis keturiomis pasaulio kryptimis judantis kūnas padeda palengva sujungti energiją į uždarą ratą. Viskas jungiasi į visumą pasitelkiant ir keturis elementus - žemę, vandenį, ugnį ir orą. Širdžiai atsivėrus - susijungiame, pajuntame harmoningą susiliejimą ir suvokiame, kad viskas yra viena.

Vaško terapija

Pristatyta tarptautiniuose kongresuose ir pelniusi pripažinimą, kaip viena iš veiksmingiausių kompleksiškai atstatanti organizmą autorinė metodika. Vaško terapija apjungia senovės sveikatinimo praktikas ir šiuolaikines technologijas. Poveikis vyksta kompleksiškai - atstatomas tiek psichoemocinis, tiek fizinis kūnas bei energetika. Tai lyg savotiška akupunktūra vašku. Procedūros metu šiltas vaškas lašinamas ant aktyvių taškų meridianų vietose. Ši metodika nuima įtampas, stresus, blokus, atpalaiduoja bei atstato. Vaško terapija yra vienas iš greičiausių ir maloniausių būdų, padedančių kūnui ir dvasiai sveikti.

Mokytoja Ingrida Pūkaitė, dvasinio tobulėjimo centro Intent prezidentė, kosmoenergetikos, Zoroastrizmo, maginių judesių (Tensegrity) specialistė. 

www.fund-intent.lt

Žmogus būdamas harmonijoje su savimi gyvena kokybišką gyvenimą. Dažniausiai problemos yra mūsų pačių vidinio pasaulio projekcija, lyg ženklas rodantis, kad kažką darome ne taip.

Kiekvienoje akimirkoje daugybė galimybių pakeisti savo pasaulį, suvokimą, aktyvuotis sugebėjimus ir kūrybą, tiesiog reikia norėti. Kiekvienas tikslas pasiekiamas koncentuojant dėmesį į siekiamą rezultatą, pasitelkiant valią, žinias ir veikiant.
Grįžti atgal