ENŠOKIO MEDITACINIS MASAŽAS | bodywork

Siūloma kūno praktika yra pagrįsta prisilietimo, buvimo kartu ir buvimo čia ir dabar magija. Ji primena tailandietišką ar šiatsu masažą atliekamą apsirengus, akrojogą, šokį, meditaciją. Ši kūno praktika padeda geriau pažinti tiek savo, tiek kito kūną, jo sandarą bei judesio galimybes.

Bodywork‘o sesijos metu būsite teikiantysis ir priimantysis masažą. Dirbsime pasidalinę poromis, po tris bei visoje grupėje. Sesijos metu tyrinėsime savo bei kito kūno judinimo ir judėjimo galimybes, atrasime, kaip galime naudoti savo ir kito kūną kaip atramą ar svertus, būsime vedami ir vesime kitus. Bodywork'as dažnai naudojamas parengti kūną šokiui ar kitai fizinei veiklai, jo metu suaktyvinami tiek kūnas, tiek sąmonė, pažadinamas atidumas ir pastabumas. Bodywork'as taip pat puikiai atpalaiduoja ir padeda pailsėti, ugdo pasitikėjimą savimi ir kitais, padeda atrasti ir perteikti savo ribas, priimti kitų ribas.

Su savimi turėti jogos/turistinį kilimėlį ar pledą. Apranga patogi, leidžianti laisvai judėti, drabužiai turėtų būti be didelių sagčių, nedėvėti diržų, papuošalų.

Justina Brazaitė šiuo metu gyvena Osle ir dirba laisvai samdoma scenos menų vadybininke. Šių metų birželį Justina tapo sertifikuota ContaKids mokytoja. 2016-2018 m. mokėsi šokio Osle, o gyvendama Lietuvoje buvo aktyviai įsitraukusi A. Pulkauninko fizinio teatro veiklą kaip atlikėja. 2012-2015 m. dirbo Lietuvos šokio informacijos centro projektų vadove. Šokis ir įvairios kūno ir judesio praktikos visą gyvenimą buvo Justinos kasdienybė. Artimiausios šokio technikos – improvizacija, kontaktinė improvizacija, floorwork ir akrobatika.

 
Grįžti atgal