ENJo ir jos meilės kalbos

PRAKTINĖ PASKAITA "JO IR JOS MEILĖS KALBOS"

Kodėl žmonės skiriasi? Nes visi iš prigimties skirtingi. Visi unikalūs, saviti, nepakartojami. Kiekvienas turi savo misiją žemėje, tik jam skirtas pamokas, pasaulėžiūrą, poreikius, svajones, talentus, auklėjimą. Visa tai dviem dėl kažkokių priežasčių susitikusiems ir įsimylėjusiems žmonėms tenka patirti, praeiti ir išmokti suderinti. Todėl, norėdami puoselėti darnius, harmoningus santykius, privalome žinoti savo ir išmokti kito meilės kalbą. Apie tai ir kalbėsimės, ieškosime savo ir mokysimės, kaip surasti gyvenimo partnerio meilės kalbą.

Klaidas – aktyvus, energingas, savo augimui, paieškoms, patyrimams nuolat už komforto zonos ribų išeinantis, savo galimybių ribas plečiantis ir kitiems padedantis tai daryti kaitinančios Saulės, dangiškos energijos Jang atstovas.

Taip pat jis – Gongų meistras, pravarde „Cunamis“, circuit training, TRX ir kitų aktyvių sporto veiklų treneris, per asmenines patirtis einantis saviugdos keliu, linkęs viską išbandyti, įveikti iššūkius, eksperimentuoti, atsisakydamas standartinio požiūrio ir stereotipinio mąstymo. Patyriminių savaitgalių ir stovyklų organizatorius.

Dalia - visapusiškos ramybės ieškanti ir įvairiomis praktikomis pati ją kurianti bei kitiems padedanti. Stereotipinius įsitikinimus švelniai laužanti, save iš arčiau ir giliau pažinti kviečianti jogos mokytoja, kinų medicinos žinovė, sveikatos ugdymo pedagogė, lektorė, Gongų meistrė, sąmoningo kvėpavimo ir Points of You praktikė. Saviugdos ir sveikatingumo renginių organizatorė. Vėsinančios Mėnulio, žemiškos energijos Jin atstovė.

Kartu jie – Jin ir Jang duetas.

Saulėti linkėjimai.
Grįžti atgal