ENČakrų evoliucija

ČAKRŲ EVOLIUCIJA. ENERGETINIŲ CENTRŲ HARMONIZAVIMAS PER JUDESĮ, GARSĄ, KVĖPAVIMĄ

Žingsnis po žingsnio keliaujant nuo pirmosios link septintosios čakros, pašalinti tas pasekmes, kurias kūne ir sieloje sukelia įtemptas, pilnas skubos, informacijos, streso gyvenimo būdas, įsisenėję elgsenos ir mąstymo modeliai. Tam tikros programos vis kylančios iš pasąmonės ir trukdančios savirealizacijai, blokuodamos laisvą, sklandžią energijos tėkmę, gali būti „perinstaliuotos“. Ne paslaptis, kad kiekviena neigiama patirtis, blogos emocijos, nuoskaudos, baimė, prisirišimai, stresas, įtampos lieka žmogaus organizme, tarsi įsirašo į ilgalaikę kūno atmintį ir iš ten nuolat iškyla nelaiku ir dažnai mums nepriimtinais pavidalais. Ši praktika suteikia ypatingą pojūtį ir galią išsilaisvinti, išsivalyti, persitvarkyti taip, kad padidėtų sąmoningumas, skleistusi meilė sau ir gyvenimui, į kūną grįžtų sveikata, protas ir jausmai veiktų harmoningai, o siela nurimtų.

Klaidas – aktyvus, energingas, savo augimui, paieškoms, patyrimams nuolat už komforto zonos ribų išeinantis, savo galimybių ribas plečiantis ir kitiems padedantis tai daryti kaitinančios Saulės, dangiškos energijos Jang atstovas.

Taip pat jis – Gongų meistras, pravarde „Cunamis“, circuit training, TRX ir kitų aktyvių sporto veiklų treneris, per asmenines patirtis einantis saviugdos keliu, linkęs viską išbandyti, įveikti iššūkius, eksperimentuoti, atsisakydamas standartinio požiūrio ir stereotipinio mąstymo. Patyriminių savaitgalių ir stovyklų organizatorius.

Dalia - visapusiškos ramybės ieškanti ir įvairiomis praktikomis pati ją kurianti bei kitiems padedanti. Stereotipinius įsitikinimus švelniai laužanti, save iš arčiau ir giliau pažinti kviečianti jogos mokytoja, kinų medicinos žinovė, sveikatos ugdymo pedagogė, lektorė, Gongų meistrė, sąmoningo kvėpavimo ir Points of You praktikė. Saviugdos ir sveikatingumo renginių organizatorė. Vėsinančios Mėnulio, žemiškos energijos Jin atstovė.

Kartu jie – Jin ir Jang duetas.

Saulėti linkėjimai.
Grįžti atgal